U petak, 26. lipnja 2026. godine, upriličen je prijam za učenike generacije školske 2025./2026. godine Srednje škole Antuna Branka Šimića.
Titulu učenika generacije ponijeli su Ivan Grubišić, učenik opće gimnazije, i Marija Prlić, učenica strukovnih zanimanja.
Uz učenike, prijamu je nazočila ravnateljica škole Andrijana Mlinarević Cvetković, profesorice Matea Pralas i Ksenija Hrkać, dok su ispred Općine Grude sudjelovali načelnik Ljubo Grizelj, pomoćnica načelnika Draženka Prlić te Srećko Mikulić, šef Odsjeka za društvene djelatnosti, obitelj, djecu i mlade.
Načelnik je čestitao učenicima, uručio im prigodne nagrade i poželio uspjeh u daljnjem školovanju.


