DSCI1486Predstavnici završnih razreda Srednje škole Antuna Branka Šimića Grude bili su u posjeti kod načelnika općine grude Ljube Grizelja. Učenici su se zahvalili na pomoći koju je načelnik izdvojio za njihovu maturalnu svečanost. Pored profesora i ravnatelja,  s učenicima završnih razreda došli su i učenici Brigita Šilić i Marko Bošnjak. Oni su ovogodišnji pobjednici kviza općeg znanja “Kvisko-kviz znanja iz opće kulture”.

Natjecanje je održano u Ljubuškom i na njemu su sudjelovale sve srednje škole naše županije. Nakon razmjene prigodnih poklona razgovaralo se otvoreno i iskreno o pitanjima koja se tiču školstva u našoj općini Grude i mogućnostima poboljšanja istoga. Načelnik je savjetovao učenicima završnih razreda da dobro porazmisle o izboru fakulteta na kojem će nastaviti svoje školovanje i da vide koji to obrazovni profili nedostaju sada na tržištu rada i da odaberu ta zanimanja kako bi što lakše pronašli zaposlenje.

DSCI1486
DSCI1485
DSCI1491