NaslovnicaNovostiMalonogometni turnir osnovnih škola općine Grude

Malonogometni turnir osnovnih škola općine Grude

thumb nog2driŽeleći podijeliti radost proslave  Dana općine Grude 18. studenoga 2014. sa što većim brojem svojih stanovnika,navlastito s našim učenicima organizirano je sukladno tome malonogometno natjecanje osnovnih škola općine Grude u nedjelju 16. studenoga. Za mjesto održavanja turnira određena je lijepa športska dvorana srednje škole Grude.

Odigrane su tri utakmice koje su uspješno sudili nastavnici naših škola, i lijepo je bilo za vidjeti izuzetno fer i korektno ponašanje naših mladih nogometaša, iako, naravno nije falilo sportske dramatike. Sustav odigravanja turnira bio je takav da je igrao svatko sa svakim i nakon toga se dobio konačan poredak.

Rezultati utakmica:

Osnovna škola Grude : Osnovna škola Drinovci 0:4

Osnovna škola Sovići : Osnovna škola Grude    3:4  

Osnovna škola Drinovci : Osnovna škola Sovići 5:1

Ljestvica:

  1. Osnovna škola Drinovci

  1. Osnovna škola Grude

  2. Osnovna škola Sovići.

Ravnateljica osnovne škole Drinovci i predsjednik općinskog vijeća Grude Dražen Vranješ dodijelili su pehare za treće i drugo mjesto. Nekoliko prigodnih riječi nazočnim mledim sportašima rekao je načelnik općine Grude Ljubo Grizelj sugerirajući im na značaj datuma koje proslavljamo. Najavio je mogućnost nastavka ovakvih športskih događanja i dogodine i što više i da se u športska natjecanja povodom dana općine Grude uključi i više učenika.

Na koncu je čestitao svima Dan općine Grude te predao pehar najboljima a to su ove nedjelje bili učenici osnovne škole Drinovci.

 

 

 

e-registar

Gradovi prijatelji

grad-prijatelj-slunj

grad-prijatelj-baldisero-to

 

KARTA GEOPORTALA

geoportal

PREGLED KATASTARSKIH PODATAKA

katastar

Vrijeme u Grudama

Temperatura: 8.1 °C
Tlak zraka: 992.6 mbar
Relativna vlaga: 73.0 %
Brzina vjetra: 1.1 m/s
Smjer vjetra: JZ
Udar vjetra: 2.0 m/s
Količina oborina: 0.0 l
Ažurirano: 20.2.2019 13:00

ss2017

Prostorna osnova općine Grude

prostorna-osnova

Pretraživanje

Investicijski-profil-Grude-ENG-WEB Page 01

trebizat-heritage-trails