NaslovnicaNovostiObavijest OIP o nazivima i lokacijama biračkih mjesta

Obavijest OIP o nazivima i lokacijama biračkih mjesta

OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO GRUDE

Grude, 15. rujna 2014. godine

 

LOKACIJE BIRAČKIH MJESTA

BIRAČKIH MJESTA U OPĆINI GRUDE ZA OPĆE IZBORE 2014. GOD.

-RASPOREĐJIVANJE ULICA, BIRAČA NA BIRAČKA MJESTA-

001. TIHALJINA I, OSNOVNA ŠKOLA TIHALJINA

-KORDIĆI, JELINAČKO BRDO, DOCI-LEKE, DUBRAVA, GRAD ZIDINE, JAKŠENICA, JAMUŠTINA, NEZDRAVICA, RAZDOLJE, TIHALJINA, TKANICE POLJE, ČEPE, DOCI, STANINE, RAŠIĆI, LUKENDE, LEKE, TKANICE.

002. DRINOVCI I, OSNOVNA ŠKOLA DRINOVCI

BARTULUŠA, BOVANI, DRAGA-DRAČEVO, KONGORA, PEĆ MLINI, PLOCA, ROGINA DRAGA, SEBIŠINA, GLAVAŠI, METILJEVAC, GRAOVIŠTE, DRAGA, DRAČEVO, ERKAPIĆI, KAMENICE.

003. DRINOVCI II, OSNOVNA ŠKOLA DRINOVCI

ČARŠIJA, DRINOVCI, KRENICA, VISOKA, DUBRAVA, PLAVILO, NOVA MALA, LEVENTIĆI, PRISOJE, GRADINA, SREDIŠTE.

004. DRINOVAČKO BRDO, PODRUČNA ŠKOLA DRINOVAČKO BRDO

DRINOVAČKO BRDO,KUPINJAK, JABUKA, KAPINA, PUTEŠEVICA, SELINE.

005. GORICA, PODRUČNA ŠKOLA GORICA

BRIG, ĆUKOVAČA, PARADŽICI, PIT, GALIĆI, GRABARJE, JURINOVAC, STUBLI, DONJA MALA.

006. SOVIĆI I, OSNOVNA ŠKOLA SOVIĆI

PRLIĆI, ŠIMIĆI, VLAŠIĆI.

007. SOVIĆI II, ZADRUŽNI DOM SOVIĆI

LUKAVAC, BOGUTI, ZORIĆI, DUBRAVA, PODKRSTINA, DOM.

008. VRUĆICE, PODRUČNA ŠKOLA VRUĆICE

BLAŽEVIĆI, ALAGOVAC, DONJI ZORIĆI, GORNJI ZORIĆI, GRUDSKO VRILO, VRUĆICE.

009. GRUDE I, SREDNJA ŠKOLA GRUDE

FRA. GABRA GRUBIŠIĆA, FRA. GABRE GRUBIŠIĆA, FRA. PAŠKALA BUCONJIĆA, POCRTE, REPUBLIKE HRVATSKE, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA, ČARAPUŠA.

010. GRUDE II, SREDNJA ŠKOLA GRUDE

STJEPANA RADIĆA, RUPINE, MATE BOBANA, KRALJA TOMISLAVA, DR. FRANJE TUĐMANA, BOSTAN, GOJKA ŠUŠKA, OTOK.

011. POGANA VLAKA, PODRUČNA ŠKOLA POGANA VLAKA

CEROV DOLAC, POGANA VLAKA, DUBRAVA, DONJA MAHALA, GAJ, PEZERI, JAME, DONJA MALA.

012. LEDINAC, PODRUČNA ŠKOLA LEDINAC

DONJI MAMIĆI, KUPINJAČA, LEDINAC, MEDOVIĆI, PODLEDINAC, VIŠNJICA, RASKRIŽJE, LEKE.

013. RUŽIĆI, PODRUČNA ŠKOLA RUŽIĆI

GORNJA MAHALA, POLICE, RUŽIĆI, SELINE, STOČIĆ, LJILJKUŠA, LONČINE, BILIĆI, PALJIKE, MARIĆA STRANA, PRISPA, ŽIVA LJUT, LIPOVAC, KAPEL MALA, HUTOVO, GORNJE SELINE, ORAŠINE, BUNOZE, BALINE NJIVE, IGRIŠTE, GARIŠTE, KRUŠKOVAC, GORNJA MALA, ŽLIBINA.

014. BORAJNA, PODRUČNA ŠKOLA BORAJNA

BORAJNA, BRAĆIĆI, GALEŠIN DOLAC, GRGANOVIĆI, JOZIĆI, MARIJANOVIĆI, PROKOS, SEKIĆI, ŠIMIĆI.

015. DRAGIĆINA, PODRUČNA ŠKOLA DRAGIĆINA

DRAGIĆINA, ZAGOMILA.

016. TIHALJINA II, OSNOVNA ŠKOLA TIHALJINA

BIJAKUŠA, PERIĆI-KOLACI, PODGRADINA, PODZELENIKOVAC, ZASIDE, KOLACI, PERIĆI, KORDIĆI.

017. SOVIĆI III, OSNOVNA ŠKOLA SOVIĆI

BOBANOVA DRAGA, PEJIĆI, PEJIĆA DRAGA.

018. GRUDE III, SREDNJA ŠKOLA GRUDE

ANDRIJICE ŠIMIĆA, BILI BRIG, BOBOŠKA, CERE, GRUDE, H.V. HRVATINIĆA, HERCEG STJEPANA, KRIŠTELICA, LONČACI, PUT KRIŠTELICE, S.S. KRANJČEVIĆA, VITEZA RANKA BOBANA, ZRINJSKO-FRANKOPANSKA, CRLJENA JAMA, BLAGE ZADRE, HRVATSKI BRANITELJA, IVANA ALILOVIĆA, PUT TOPALE, ANTE STARČEVIĆA.

                                                                                                 Predsjednik Općinskog izbornog

                                                                                                            povjerenstva

                                                                                                        Ante Kolobarić, v.r.

 

 

 

 

Gradovi prijatelji

grad-prijatelj-slunj

grad-prijatelj-baldisero-to

 

KARTA GEOPORTALA

geoportal

PREGLED KATASTARSKIH PODATAKA

katastar