NaslovnicaNovostiMaturanti kod načelnika

Maturanti kod načelnika

DSCI1486Predstavnici završnih razreda Srednje škole Antuna Branka Šimića Grude bili su u posjeti kod načelnika općine grude Ljube Grizelja. Učenici su se zahvalili na pomoći koju je načelnik izdvojio za njihovu maturalnu svečanost. Pored profesora i ravnatelja,  s učenicima završnih razreda došli su i učenici Brigita Šilić i Marko Bošnjak. Oni su ovogodišnji pobjednici kviza općeg znanja “Kvisko-kviz znanja iz opće kulture”.

Natjecanje je održano u Ljubuškom i na njemu su sudjelovale sve srednje škole naše županije. Nakon razmjene prigodnih poklona razgovaralo se otvoreno i iskreno o pitanjima koja se tiču školstva u našoj općini Grude i mogućnostima poboljšanja istoga. Načelnik je savjetovao učenicima završnih razreda da dobro porazmisle o izboru fakulteta na kojem će nastaviti svoje školovanje i da vide koji to obrazovni profili nedostaju sada na tržištu rada i da odaberu ta zanimanja kako bi što lakše pronašli zaposlenje.

DSCI1486
DSCI1485
DSCI1491
 

e-registar

Gradovi prijatelji

grad-prijatelj-slunj

grad-prijatelj-baldisero-to

 

KARTA GEOPORTALA

geoportal

PREGLED KATASTARSKIH PODATAKA

katastar

Vrijeme u Grudama

Temperatura: 8.1 °C
Tlak zraka: 992.6 mbar
Relativna vlaga: 73.0 %
Brzina vjetra: 1.1 m/s
Smjer vjetra: JZ
Udar vjetra: 2.0 m/s
Količina oborina: 0.0 l
Ažurirano: 20.2.2019 13:00

ss2017

Prostorna osnova općine Grude

prostorna-osnova

Pretraživanje

Investicijski-profil-Grude-ENG-WEB Page 01

trebizat-heritage-trails