NaslovnicaNovostiSkupine i raspored Malonogometne liga mjesnih zajednica općine Grude 2013

Skupine i raspored Malonogometne liga mjesnih zajednica općine Grude 2013

MALONOGOMETNA LIGA MJESNIH

ZAJEDNICA OPĆINE GRUDE

2013

SKUPINE I RASPORED UTAKMICA

 

 

                               SKUPINA - A                                                                   SKUPINA - B

 

DRINOVCI 1

LEDINAC

TIHALJINA

SOVIĆI GORNJI

DRAGIĆINA

DRINOVCI 2

GRUDE ZAPAD

SOVIĆI DONJI

GRUDE CENTAR

VIŠNJICA MEDOVIĆI

GRUDE PEŠIJA

POCRTE

GORICA

GRUDE 2

RUŽIĆI

BOBANOVA DRAGA

CEROV DOLAC

I KOLO – UTORAK 09.07.2013

19:30  DRINOVCI 1- LEDINAC

20:30  TIHALJINA - SOVIĆI GORNJI

21:30  DRAGIĆINA - DRINOVCI 2

22:30  GRUDE ZAPAD – SOVIĆI DONJI

 

 

I KOLO – PONEDJELJAK 08.07.2013.

19:30  GRUDE CENTAR - VIŠNJICA MEDOVIĆI

20:30  GRUDE PEŠIJA -  POCRTE

21:30  GORICA – GRUDE 2

22:30  RUŽIĆI – BOBANOVA DRAGA

         - SLOBODAN CEROV DOLAC –

II KOLO – ČETVRTAK 11.07.2013

19:30  SOVIĆI GORNJI – DRAGIĆINA

20:30  LEDINAC – SOVIĆI DONJI

21:30  DRINOVCI 2 – GRUDE ZAPAD

22:30  DRINOVCI 1 – TIHALJINA

 

 

II KOLO – SRIJEDA 10.07.2013.

19:30  POCRTE - GORICA

20:30  VIŠNJICA MEDOVIĆI – BOBANOVA DRAGA

21:30  GRUDE 2 - RUŽIĆI

22:30  CEROV DOLAC – GRUDE PEŠIJA

          - SLOBODNE GRUDE CENTAR -

III KOLO – PONEDJELJAK 15.07.2013

19:30  SOVIĆI DONJI – DRINOVCI 2

20:30  TIHALJINA – LEDINAC

21:30  GRUDE ZAPAD – SOVIĆI GORNJI

22:30  DRAGIĆINA – DRINOVCI 1

 

 

III KOLO – PETAK 12.07.2013.

19:30  BOBANOVA DRAGA – GRUDE 2

20:30  CEROV DOLAC – VIŠNJICA MEDOVIĆI

21:30  RUŽIĆI - POCRTE

22:30  GORICA – GRUDE CENTAR

          - SLOBODNE GRUDE PEŠIJA -

 

IV KOLO – SRIJEDA 17.07. 2013

19:30  DRINOVCI 1 – GRUDE ZAPAD

20:30  SOVIĆI DONJI – SOVIĆI GORNJI

21:30  TIHALJINA – DRAGIĆINA

22:30  LEDINAC – DRINOVCI 2

 

 

 

IV KOLO –UTORAK 16.07.2013.

19:30  GRUDE CENTAR - RUŽIĆI

20:30  BOBANOVA DRAGA - POCRTE

21:30  GRUDE PEŠIJA - GORICA

22:30  CEROV DOLAC – GRUDE 2

          - SLOBODNA VIŠNJICA MEDOVIĆI -

 

V KOLO PETAK 19.07.2013

19:30  GRUDE ZAPAD – TIHALJINA

20:30  SOVIĆI DONJI – DRINOVCI 1

21:30  DRAGIĆINA LEDINAC

22:30  SOVIĆI GORNJI – DRINOVCI 2

 

 

 

V KOLO – ČETVRTAK 18.07.2013.

19:30  RUŽIĆI – GRUDE PEŠIJA

20:30  BOBANOVA DRAGA – GRUDE CENTAR

21:30  GORICA – VIŠNJICA MEDOVIĆI

22:30  POCRTE – CEROV DOLAC

           - SLOBODNE GRUDE 2 -

 

VI KOLO UTORAK 23.07.2013

19:30  LEDINAC – SOVIĆI GORNJI

20:30  DRINOVCI 1 – DRINOVCI 2

21:30  DRAGIĆINA – GRUDE ZAPAD

22:30  TIHALJINA – SOVIĆI DONJI

 

VI KOLO – PONEDJELJAK 22.07.2013.

19:30  VIŠNJICA MEDOVIĆI - POCRTE

20:30  GRUDE CENTAR – GRUDE 2

21:30  CEROV DOLAC - RUŽIĆI

22:30  GRUDE PEŠIJA – BOBANOVA DRAGA

           - SLOBODNA GORICA -

 

VII KOLO ČETVRTAK 25.07.2013

19:30  SOVIĆI DONJI – DRAGIĆINA

20:30  DRINOVCI 2 – TIHALJINA

21: 30 GRUDE ZAPAD – LEDINAC

22:30  SOVIĆI GORNJI – DRINOVCI 1

                        

 

VII KOLO – SRIJEDA 24.07.2013.

19:30  CEROV DOLAC - GORICA

20:30  GRUDE 2 – GRUDE PEŠIJA

21:30  RUŽIĆI – VIŠNJICA MEDOVIĆI

22:30  POCRTE – GRUDE CENTAR

         - SLOBODNA BOBANOVA DRAGA –

 

 

VIII KOLO – PETAK 26.07.2013.

19:30  CEROV DOLAC – BOBANOVA DRAGA

20:30  GRUDE 2 – VIŠNJICA MEDOVIĆI

21:30  GORICA - RUŽIĆI

22:30  GRUDE CENTAR – GRUDE PEŠIJA

         - SLOBODNE POCRTE –

 

IX KOLO – PONEDJELJAK 29.07.2013.

19:30  GRUDE 2 - POCRTE

20:30  GRUDE CENTAR – CEROV DOLAC

21:30  GRUDE PEŠIJA – VIŠNJICA MEDOVIĆI

22:30  BOBANOVA DRAGA – GORICA

           - SLOBODNI RUŽIĆI -

 

Raspored utakmica četvrtfinala, polufinala i finala bit će poznat nakon što završi natjecanje po skupinama.

e-registar

Gradovi prijatelji

grad-prijatelj-slunj

grad-prijatelj-baldisero-to

 

KARTA GEOPORTALA

geoportal

PREGLED KATASTARSKIH PODATAKA

katastar

Vrijeme u Grudama

Temperatura: °C
Tlak zraka: mbar
Relativna vlaga: %
Brzina vjetra: m/s
Smjer vjetra:
Udar vjetra: m/s
Količina oborina: l
Ažurirano:

ss2017

Prostorna osnova općine Grude

prostorna-osnova

Pretraživanje

trebizat-heritage-trails